کد خبر : 195737
تاریخ انتشار : چهارشنبه 25 اسفند 1400 - 18:57

دانلود زیرنویس فیلم The Cursed 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Cursed 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Cursed 2021 نفرین شده یک فیلم ترسناک محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی و نویسندگی شان الیس است. در این فیلم، بوید هالبروک، کلی ریلی، آلیستر پتری و رکسان دوران بازی می کنند. این فیلم در جشنواره فیلم ساندنس ۲۰۲۱ با عنوان هشت برای نقره نمایش داده شد.  این فیلم در ۱۸

دانلود زیرنویس فیلم The Cursed 2021 نفرین شده یک فیلم ترسناک محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی و نویسندگی شان الیس است. در این فیلم، بوید هالبروک، کلی ریلی، آلیستر پتری و رکسان دوران بازی می کنند. این فیلم در جشنواره فیلم ساندنس ۲۰۲۱ با عنوان هشت برای نقره نمایش داده شد.  این فیلم در ۱۸ فوریه ۲۰۲۲ توسط LD Entertainment در ایالات متحده منتشر شد نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/%d8%b2%db%8c%d8%b1%d9%86%d9%88%db%8c%d8%b3-%d9%81%d8%a7%d8%b1%d8%b3%db%8c-%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-the-cursed-2021/

THE CURSED | Official Trailer | In Theaters February 18 - YouTube

زیرنویس فیلم The Cursed 2021 در طول نبرد سام، یک کاپیتان مجروح بریتانیایی با سه گلوله به شکمش به چادر پزشکی آورده می شود. در حین عمل جراحی برای برداشتن گلوله های آلمانی، جراح گلوله چهارم دیگری را که از نقره ساخته شده است و طراحی آلمانی ندارد، کشف و خارج می کند.

سی و پنج سال قبل از آن، در اواخر قرن نوزدهم، بارون زمین وحشی، سیموس لورن، به توصیه و با تأیید بزرگان دهکده، سلاخی یک قبیله رومی را که ادعای مالکیت زمین خود را دارند، رهبری می کند و در آنجا ساکن شده است. شب قبل، رهبران روما با پیش بینی خطر قریب الوقوع خود، مجموعه ای از دندان مصنوعی نقره ای را به شکل نیش گرگ برای محافظت از خود ریختند. در جریان کشتار، رهبران روما دستگیر و کشته می شوند. یکی دست و پایش را بریده و سپس به صلیب می زنند و به عنوان مترسکی برپا می کنند تا هشداری برای دیگران باشد که ممکن است سعی کنند زمین را آباد کنند. دیگری با نیش های نقره ای که در چنگالش گرفته اند، زنده به گور می شود.

The Cursed (2021) - IMDb

زیرنویس The Cursed 2021 اندکی بعد، مردم شهر، از جمله فرزندان سیموس، ادوارد و شارلوت، گرفتار کابوس های مترسک روم و دندان های نیش نقره ای می شوند. یک روز در حین بازی، تیمی به بچه های دیگر نشان می دهد که مکان مترسک کابوس را می داند. تیمی با قسم خوردن همه آنها به رازداری، به خصوص ادوارد و شارلوت (که پدرشان خانواده تیمی را در صورت کشف اقدامات آنها اخراج می کند)، تیمی بچه ها را به سمت مترسک هدایت می کند.

با رسیدن به مترسک، تیمی با اشتیاق به کندن نیش های نقره ای غلبه کرد. ادوارد سعی می کند تیمی را متوقف کند، اما قبل از اینکه بتواند تیمی نیش ها را بیرون آورده و در دهانش گذاشته است. سپس تیمی به ادوارد حمله می کند و با بدجنسی گلوی ادوارد را گاز می گیرد در حالی که بچه های دیگر وحشت زده فرار می کنند. شارلوت به عمارت خانواده اش می گریزد. اگرچه در شوک، او می تواند به والدین و کارکنان آنها هشدار دهد. سیموس به سرعت ادوارد را که به شدت مجروح شده اما نمرده است، بهبود می بخشد. تیمی جایی نیست که پیدا شود. پزشکان معتقدند ادوارد مورد حمله یک حیوان وحشی قرار گرفته است. شارلوت که از تیمی و خانواده اش می ترسد، فاش نمی کند که واقعا چه اتفاقی افتاده است. ادوارد به شدت بیمار می شود. در طول شب، شارلوت با فریادهای ادوارد از خواب بیدار می شود و او را در دام درختان انگور مانندی می بیند که از بدنش بیرون می آیند. شارلوت نزد والدینش فرار می کند، اما وقتی آنها برمی گردند، ادوارد در شب ناپدید شده است. روز بعد، سیموس مردان شهر را در یک حزب جستجو برای ادوارد سازماندهی می کند، اما ناموفق است.

شارلوت برای دعا به کلیسای محلی می‌رود و با تیمی روبرو می‌شود، تیمی که ادعا می‌کند پس از کندن دندان‌های نیش نقره‌ای چه اتفاقی افتاده را به یاد نمی‌آورد و اکنون که ادوارد ناپدید شده است، می‌ترسد. شارلوت به تیمی اطمینان می دهد که هیچ کس در مورد اقدامات او صحبت نکرده است و خانواده او از تبعید در امان هستند. وقتی شارلوت از تیمی می پرسد که با نیش های نقره ای چه کار کرده است، او نشان می دهد که آنها را در کلیسا پنهان کرده است. او سپس از کتاب حزقیال برای شارلوت می خواند و پیشنهاد می کند که نقره ای که در دندان های نیش ساخته شده از همان سی تکه نقره ای است که به یهودا برای خیانت او به عیسی پرداخت شده است. هنگامی که خدمتکار شارلوت آنها را در اعترافات کشف می کند، تیمی فرار می کند. همانطور که تیمی به جنگل فرار می کند، توسط یک جانور نادیده به یک کلبه متروکه تعقیب می شود که در آنجا به زودی سلاخی می شود.

The Cursed (2021) - IMDb

در همین حال، جان مک براید آسیب شناس از شهر بازدید می کند تا اطلاعاتی در مورد رم های در حال سفر جستجو کند. او با مجری قانون محلی آشنا می شود و با او دوست می شود: آلفرد مولیر، که از جان برای ادوارد گم شده کمک می گیرد. مولیر و جان با سیموس متحد می‌شوند که نشان می‌دهد با کشف جسد تیمی که همچنین نتیجه یک حیوان وحشی است، اوضاع پیچیده‌تر شده است. مولیر با این باور که دیگر نمی‌توان کاری کرد، به شهر بازمی‌گردد، اما جان پیشنهاد می‌کند بماند تا به سیموس کمک کند. سیموس در خانه‌اش میزبان جان می‌شود، در حالی که جان درباره اتفاقی که برای ادوارد افتاد، از جمله بررسی نمونه‌هایی از خون ادوارد که هنگام فرار روی در ریخته بود، تحقیق می‌کند. با بررسی خون ادوارد، جان متوجه می‌شود که آنها با سلول‌های خونی او پیوند دارند و آنها را تبدیل می‌کنند که شک او را تأیید می‌کند. او به سیموس دستور می دهد که تمام درها و پنجره های طبقه اول خانه اش را سوار کند و هیچ کس از خانه یا روستا نباید به تنهایی و بدون اسکورت مسلح به بیرون برود. با وجود تردید، سیموس موافقت می کند. در آن شب، خانه سیموس توسط موجودی عجیب گرگ مانند بازدید می شود که سعی می کند وارد شود اما موفق نمی شود.

بعداً، سه شهرنشین که نی‌های کوتاه می‌کشیدند، علی‌رغم تردید و ترس از حمله، وارد مزارع می‌شوند تا کار کنند. ترس آنها خیلی زود ثابت می شود که دو نفر از آنها کشته می شوند و سوم، آن ماری معلول می شود. آن ماری موفق می شود به شهر بگریزد و آنها را از اتفاقی که افتاده آگاه کند. پس از شنیدن آن ماری از حمله خود جان سالم به در برد، اما گاز گرفته شد، جان به سرعت به شهر می رود، اما برای جلوگیری از فرار آن ماری در حال تغییر بسیار دیر است. جان با درک اینکه عفونت کنترل نشده است، از بزرگان شهر می خواهد که همه را جمع کرده و کلیسا را ​​در حالی که او برای شکار جانوران حرکت می کند، محکم کنند. توسط کلبه متروکه ای که تیمی در جان کشته شد، می تواند یکی از جانوران را به دام بیاندازد و بکشد. او جسد را به اصطبل سیموس می آورد و در آنجا سیموس و شاهد بزرگ شهر را برای کالبدشکافی می آورند. با باز کردن جانور، آن ماری که به ظاهر زنده است، شروع به بیرون آمدن از درون جیغ می کند. جان اصرار دارد که او نمی تواند نجات یابد و یکی از بزرگان شهر او را بکشد. سیموس که از این رویداد وحشت زده شده است، می ترسد که سرنوشتی مشابه برای ادوارد رقم بخورد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

دانلود آهنگ

رپوتاژ آگهی خوب چیست؟

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح