کد خبر : 196530
تاریخ انتشار : جمعه 19 فروردین 1401 - 10:50

دانلود زیرنویس فیلم Michela Giraud: The Truth, I Swear! 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Michela Giraud: The Truth, I Swear! 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Michela Giraud: The Truth, I Swear! 2022 دیروز، ۶ آوریل ۲۰۲۲، نمایش میشلا ژیرو، متولد رم در سال ۱۹۸۷، یک کمدین جوان سی و چهار ساله، به دلیل شرکت در اولین LOL – Who laughs is out است که در آوریل ۲۰۲۱ پخش شد، مشهور شد. برای دانلود به لینک زیر مراجعه

دانلود زیرنویس فیلم Michela Giraud: The Truth, I Swear! 2022 دیروز، ۶ آوریل ۲۰۲۲، نمایش میشلا ژیرو، متولد رم در سال ۱۹۸۷، یک کمدین جوان سی و چهار ساله، به دلیل شرکت در اولین LOL – Who laughs is out است که در آوریل ۲۰۲۱ پخش شد، مشهور شد.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/michela-giraud-the-truth-i-swear-2022/

Is Michela Giraud: The Truth, I Swear! (2022) on Netflix New Zealand?

زیرنویس فیلم Michela Giraud: The Truth, I Swear! 2022 در واقعیت، ژیرو شاگردی بسیار طولانی را پشت سر خود دارد که شامل تلویزیون (کلرادو)، وب (آموزش بدبینانه)، رادیو (سلفی)، تئاتر (میشلا ژیرو و سایر حیوانات)، سینما (من بچه نگهدار) و حتی یک تک آهنگ (Mi) است. ** **** ne crazy) پس از موفقیت LOL منتشر شد، جایی که او آن را بداهه ساخته بود تا سعی کند همکاران و مخالفان خود را بخنداند. همانطور که خود ژیرو می گوید: “من همه کارها را انجام دادم، فقط دلم برای رببیا تنگ شده است”.

ژیرو دختر یک دریاسالار ناپل و یک زیست شناس رومی، با پدربزرگ رئیس جمهور ساوویا کالچو و نوه سه فوتبالیست (این تمایل او را در کودکی به بازی فوتبال و باله بازی نکردن توضیح می دهد)، اولین نمایش خود را با برند نتفلیکس روبرو می کند. کانال درخواستی چهار نمایش دیگر را به کمدی محلی ما اختصاص می دهد: یکی از بپه گریلو، یکی از فرانچسکو دی کارلو، یکی از ساوریو رایموندو و دیگری توسط ادواردو فراریو (برای یکی دیگر از همکلاسی های دبیرستان کلاسیک ژیرو).

کمدی ژیرو کمدی است که امروز نیز کم کم در اینجا کشف می شود و نام استندآپ کمدی را یدک می کشد. برنامه ای که در ایتالیا توسط فیلیپو جیاردینا و جورجیو مونتانینی نمایندگی می شود (برای ماندن در موضوع LOL توسط لوکا راونا، اولین حذف تاریخی برنامه Prime Video) و به مسائل سیاسی و اجتماعی می پردازد و با آنها به شکلی نسبتاً ناراحت کننده رفتار می کند. و به هیچ وجه شیرین نیست. کمدی که در آن همه چیز به نام خود خوانده می شود، احتمالاً نسخه مبتذل، تا حدی برای رفع مسائل خاردار، تا حدی برای تحریک وجدان عمومی از طریق رسوایی بیرون کشیدن آن از منطقه امن. کمدی در خارج از کشور به ریکی جرویس (ارائه های گلدن گلوب او به یاد ماندنی است)، لویی سی کی، جری سینفلد و، در میان دیگران، کریس راک سپرده شده است.

Michela Giraud: the truth, I swear !, the review - Opentapes

زیرنویس Michela Giraud: The Truth, I Swear! 2022 درک اینکه میشلا ژیرو کاباره کار نمی کند، درک کمدی و نمایش او ضروری است. انتظار شوخی از او همانطور که از حرفه ای های این ژانر انتظار می رود یکی از کلاسیک ترین اشتباهاتی است که بینندگان به آن دچار می شوند.

یک سوء تفاهم بسیار آشکار: فقط نظرات او را در زیر ویدیوهای یوتیوب او بخوانید. در کنار توهین ها، اخطار دهقانان و بی ادبی های صفحه کلید، عموم مردم به دو دسته تقسیم می شوند: آنهایی که «نمی خندند» و آنهایی که «نابغه هستند». مثل همیشه، حقیقت در جایی در این بین نهفته است. میشلا ژیرو ممکن است آن را دوست نداشته باشد، وجود دارد، زیرا هیچ چیز ذهنی تر از کمدی وجود ندارد. و نه به این دلیل که چیزی که او می نویسد جالب یا خنده دار نیست، بلکه به این دلیل که ویژگی استندآپ کمدی شخصی سازی متون بازخوانی شده است که اغلب به دست خودش نوشته شده است. یکی از پایه های این ژانر در واقع این است که زندگی خود را به مردم تقدیم کند و خود و خصوصیات جسمی و روانی خود را در درجه اول و خانواده خود را به صورت ثانویه به تمسخر بگیرد. سوگند می خورم که موضوعاتی که در حقیقت توسط میشلا ژیرو در کتاب The true پرداخته شده است!

برای اولین بار، ژیرو با غذا دادن به تماشاگران حاضر در اتاق و نشستن روی صندلی راحتی در خانه، با خود مواجه می شود و خود را برهنه می کند. به راستی، به تو قسم! این استندآپ کمدین از ناامنی هایش، رابطه با والدینش و به خصوص رابطه پیچیده با مادرش، دوران کودکی و نوجوانی و رابطه پیچیده با خواهرش که از سندروم آسپرگر رنج می برد و منبع الهام خود می گوید.
بدین ترتیب، منظره‌ای یک ساعته پدیدار می‌شود که مانند قطار به سرعت و بسیار زیاد می‌گذرد. نمایشی بی احترام اما نه طنز که باعث خنده شما می شود و مهمتر از همه شما را به فکر فرو می برد و حتی در انتها تاثیرگذار است.

ژیرو از صحنه وینیل، یک مکان تاریخی رومی، با اندکی دردسر آنجا را ترک می‌کند. برداشتی که او در اولین دقایق نمایشش از خود می‌گذارد، این است که یک حرفه‌ای دیگر مبتدی نیست، اما همچنان قادر به تجربه احساسات صحنه است. شاید این چشمان او هستند که وقتی با نگاه دوربین روبرو می شوند، احساس آگاهی کامل را به وجود می آورند که ژیرو در آن لحظه دقیقاً احساس می کند. گویی او با یک دوراهی مهم برای حرفه اش روبرو است: از یک سو، گمنامی، به شادی متنفران. از سوی دیگر، انفجار، برای خوشحالی هواداران. حرفه ای که در واقعیت، اکنون او را به ملکه بلامنازع استندآپ کمدی ایتالیایی تبدیل کرده است، اما، همانطور که مونتانینی می آموزد، برای کسانی که استندآپ کمدی می سازند، دروازه های جهنم همیشه باز است.

این نگاه‌ها این تصور را به وجود می‌آورد که میشلا ژیرو در آن ژاکت مشکی با کتف‌های نوک تیز و پوشیده از پولک‌های پولک‌زی کمی گچ شده است، گویی از قضاوت مردم می‌ترسد. بازیگرانی که با سپری شدن دقایق، کاملاً ناپدید می شوند و یک نویسنده بالغ و یک کمدین را نشان می دهد که می تواند مانند معدود همکاران دیگر صحنه را نگه دارد.
میشلا ژیرو در نمایش خود دیدگاه خود را در مورد موضوعات بسیار شخصی و ظریف مطرح می کند و تا حد امکان از افراط و تفریط ساده تا حد امکان اجتناب می کند. به عنوان مثال، میشلا ژیرو در توصیف نحوه برخورد خواهرش با دیگران، نگاهی صمیمانه به یک ویژگی پیچیده را به ما ارائه می دهد که با دیدن چشمان او کاملاً «عادی» به نظر می رسد. این دیگران هستند که همه چیز را سخت تر و از نظر احساسی سنگین تر می کنند. بدیهی است که استندآپ کمدین موفق می شود جنبه کمیک او را در تنوع عصبی خود بیابد و در پایان نمایش، دیدن اینکه چقدر قدردانی و احساسات او نسبت به خواهرش عمیق است، تأثیرگذار است.

میشلا ژیرو، در نمایش خود، ترسی از نشان دادن خود برای آنچه در نوجوانی داشت، ندارد: دختری در دردسر، در مبارزه مداوم با آینه و با اعتماد به نفس شدید به کامیون ها. احساسات قوی و در عین حال بسیار رایج، نمونه ای از سنی که می تواند بسیار دشوار باشد. ژیرو با تجزیه و تحلیل زندگی روزمره و پیچیدگی‌های خاص خود، می‌تواند با مردمی که می‌توانند دست او را بگیرند تا او را به سمت شوخی تند و هرگز پیش پاافتاده همراهی کنند که تشویق صمیمانه و خنده‌های تلخ و شیرین را جمع می‌کند، همدلی کند. خنده‌ای که دقیقاً تهذیب‌کننده و رهایی بخش نیست، زیرا برای بیننده مانند این است که خودش را در داستان کمیک تشخیص داده است. و اینجاست که ژیرو ثابت می‌کند که واقعاً خوب است و بیننده از خجالت رویارویی با خودش اجتناب می‌کند: او توجه و تمسخر را برمی‌گرداند. در چند لحظه، میشلا ژیرو، با یک نگاه، یک ژست، یک ژست، می تواند وضعیت را برعکس کند، بیننده را از شرمساری خاصی رها می کند و به او اجازه می دهد که در نهایت آسوده بخندد.

حقیقت، قسم می خورم! این یک نمایش بالغ، مطالعه شده و درونی شده است. از این گذشته، این خود ژیرو است که در مصاحبه‌های منتشر شده در روزنامه‌های ملی این را می‌گوید: این کاری است که چندین سال پیش شروع شد و برای پختن مانند سس آنجا رها شد. و به کسانی که در گذشته او را متهم به ابتذال بی دلیل می‌کردند، ژیرو با متنی تقریباً کامل پاسخ می‌دهد، مخصوصاً در جایی که نیاز به یک **** یا دریچه است. زیرا quanno ce vo ‘ce vo’.
حقیقت یا تخیل؟ سوال در مورد ماجراهای ناگوار ژیرو جوان به طور خود به خود مطرح می شود. اما همانطور که Nezir، قهرمان سریال Drôle – Comedians in Paris (دیگر قهرمان سریال فرانسوی نتفلیکس، آپولین، از نظر راه ها و تاریخچه شخصی به طور باورنکردنی شبیه ژرو است) به ما می آموزد که با گفتن یک، دو، سیصد بار به خودمان شروع کنیم. بدون گلدوزی زیاد روی آن بنابراین، نمایش ژیرو با دقت کامل ثابت می کند که تمام اعتبارات را دارد تا در نهایت شکاکان و مخالفان را متقاعد کند که تعصبات خود را کنار بگذارند و از یک ساعت سرگرمی و توجه لذت ببرند. با این امید که دومی بتواند زمام امور را در دست بگیرد و در نهایت روشن کند که کمدی لزوماً خنده بلند نیست بلکه بازتاب و احساس است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

دانلود آهنگ

رپوتاژ آگهی خوب چیست؟

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح