کد خبر : 196566
تاریخ انتشار : شنبه 20 فروردین 1401 - 11:32

دانلود زیرنویس فیلم All the Old Knives 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم All the Old Knives 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم All the Old Knives 2022 همه چاقوهای قدیمی یک فیلم هیجان‌انگیز آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی یانوس متز پدرسن و فیلم‌نامه اولن اشتاینهاور است. این فیلم بر اساس رمانی به همین نام اثر اشتاینهاور ساخته شده است. کریس پاین، تاندیو نیوتن، لارنس فیشبرن و جاناتان پرایس در این فیلم بازی می‌کنند.

دانلود زیرنویس فیلم All the Old Knives 2022 همه چاقوهای قدیمی یک فیلم هیجان‌انگیز آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی یانوس متز پدرسن و فیلم‌نامه اولن اشتاینهاور است. این فیلم بر اساس رمانی به همین نام اثر اشتاینهاور ساخته شده است. کریس پاین، تاندیو نیوتن، لارنس فیشبرن و جاناتان پرایس در این فیلم بازی می‌کنند. این فیلم در سینماهای محدود و دیجیتال در Amazon Prime Video در ۸ آوریل ۲۰۲۲ اکران شد.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/all-the-old-knives-2022/

All the Old Knives - Official Trailer | Prime Video - YouTube

زیرنویس فیلم All the Old Knives 2022 هنری پلهام، یک مامور سیا، توسط رئیسش ویک والینگر مطلع می شود که به آنها دستور داده شده تا پرونده هواپیمایی ترکیش ۱۲۷، یک هواپیماربایی تروریستی که به تراژدی پایان یافت، بازگشایی کنند. دفتر مرکزی مشکوک است که نشت از ایستگاه وین، جایی که هنری و ویک در آن کار می کنند، وجود داشته است. هنری برای مصاحبه با سلیا هریسون، که در زمان هواپیماربایی در ایستگاه وین کار می کرد، فرستاده می شود. هنری و سلیا عاشق یکدیگر بودند، اما مدت کوتاهی پس از هواپیماربایی از هم جدا شدند.

سلیا، بازنشسته و با یک خانواده جدید، در کارمل، کالیفرنیا زندگی می کند. هنری در طول روز هفته با او در یک رستوران مجلل که تقریباً خالی از مشتری و کارکنان است ملاقات می کند. یک هیتمن رمزی به نام تربل منتظر است تا سلیا را ترور کند، اگر هنری تشخیص دهد که او فاش شده است. در حالی که هنری و سلیا با هم گفتگو می کنند، او فاش می کند که کارل اشتاین، یک مامور اطلاعاتی اتریشی، مدت کوتاهی پس از نقل مکان به کارمل، به او نزدیک شد و سعی کرد او را در مورد همکارانش مطلع کند. او را رد کرد. هنری به سلیا می‌خواهد که حوادث هواپیماربایی را بگذراند.

در سال ۲۰۱۲، ایستگاه وین هشداری مبنی بر تهدید احتمالی یک گروه شبه‌نظامی اسلام‌گرا علیه هواپیمایی که عازم اتریش یا آلمان بود، دریافت کرد. آنها همچنین متوجه می شوند که ایلیا شوشانی، یک چچنی که به عنوان خبرچین برای هانری کار می کرد، ممکن است در این ماجرا نقش داشته باشد. در اواخر همان روز، پرواز ۱۲۷ توسط چهار شبه نظامی مسلح ربوده شد. آنها مسافران را تهدید به کشتن می کنند مگر اینکه چند تن از رفقایشان از بازداشت آزاد شوند. سیا از احمد، یک پیک سیا که اتفاقاً مسافر هواپیما بود، پیامی دریافت می کند که آنها را از وضعیت مطلع می کند و پیشنهاد حمله از طریق زیرانداز هواپیما را می دهد. بعداً او پیام دیگری می‌فرستد که می‌گوید یکی از هواپیماربایان در حال صحبت به زبان روسی با کسی است. ایستگاه وین شروع به تلاش برای جمع آوری اطلاعات برای کمک به اتریشی ها می کند. تماس سلیا او را با مردی به نام محمد در تماس قرار می دهد که قبل از افشای هر گونه اطلاعاتی درخواست پرداخت می کند. سلیا به این نتیجه می رسد که او صرفاً سعی در اخاذی دارد و می رود. هنری به سلیا و مربی‌اش بیل کامپتون می‌گوید که وقتی در مسکو کار می‌کرد، مافوق‌هایش او را مجبور کردند که ایلیا را به روس‌ها بسپارد تا پس از یک حمله تروریستی، آنها را آرام کند.

بیل یک وضعیت اضطراری شخصی دارد و می رود. ایستگاه وین پیام دیگری از احمد دریافت می‌کند که می‌گوید تروریست‌ها دوربینی در زیر هواپیما نصب کرده‌اند و حمله باید متوقف شود. سلیا متوجه تفاوت هایی در زبان سه پیام می شود و نتیجه می گیرد که ممکن است احمد توسط تروریست ها کشف شده باشد. با بررسی لاگ های تلفن ایستگاه، متوجه می شود که از تلفن دفتر بیل به ایران تماس گرفته شده است. تروریست ها جسد احمد را از هواپیما پرتاب می کنند. هنگامی که خواسته های آنها برآورده نمی شود، تروریست ها گاز سارین پرتاب می کنند و خود و همه مسافران را می کشند.

All the Old Knives (2022) - IMDb

زیرنویس All the Old Knives 2022 ایستگاه وین از نتیجه ویران شده است. سلیا و هنری به آپارتمان او برمی گردند و عشق می ورزند. با این حال، روز بعد، سلیا از او جدا می شود و وین را ترک می کند. در حال حاضر، هنری می گوید که این همیشه او را حیرت زده است و از او می پرسد که چرا او را ترک کرده است.

او فاش می‌کند که در حین دوش گرفتن تلفنش زنگ خورد و تماس تلفنی از همان شماره ایرانی که در لاگ‌های تلفن دیده بود دیده است. او که از فهمیدن اینکه او فاش شده است، منزجر شده بود، او را ترک کرد، اما از اطلاع دادن به سیا در مورد آنچه پیدا کرد خودداری کرد. او همچنین فاش می‌کند که وقتی هنری برای ترتیب دادن جلسه با او تماس گرفته بود، با کارل استاین تماس گرفت که ترتیبی داد تا محل ملاقات را کنترل کند و هنری را با سم در شرابی که می‌نوشیده ترور کند.

هنگامی که هنری شروع به تسلیم شدن در برابر سم می کند، سلیا با گریه از او می پرسد که چرا به آنها خیانت کرد و به کشتن همه آن افراد کمک کرد. او فاش می کند که شب هواپیماربایی، الیاس با او تماس گرفته و ملاقاتی ترتیب داده است. ایلیا که به دلیل رفتار روس ها و سختی هایی که پس از آن متحمل شد رادیکال شده است، مغز متفکر این هواپیماربایی است. او فاش می کند که محمد، مردی که سلیا با او ملاقات می کند، برای او کار می کند و اگر هنری به آنها کمک نکند، او را به قتل می رساند. هنری که از محافظت از سلیا ناامید شده است، به ایلیا درباره احمد و حمله برنامه ریزی شده می گوید.

در حال حاضر، هنری با مرگ قریب الوقوع خود کنار می آید. او تماسی از تریبل دریافت می کند که پس از خروج سلیا از رستوران، او را دنبال می کند. تربل به دنبال تایید برای کشتن یا نکشیدن سلیا است، اما هنری سکوت می کند. سلیا به خانه می رود و شوهر و فرزندانش را در آغوش می گیرد. کارل استین با ویک والینگر تماس می گیرد و فاش می کند که آنها در تمام این مدت با هم کار کرده اند.

این فیلم در ماه می ۲۰۱۷ معرفی شد و کریس پاین و میشل ویلیامز در حال مذاکره برای ایفای نقش بودند. جیمز مارش قرار بود کارگردانی کند، با تامین مالی The Mark Gordon Company و Entertainment One.

All the Old Knives - Official Trailer (2022) Chris Pine, Thandiwe Newton,  Laurence Fishburne - YouTube

در سپتامبر ۲۰۲۰، در حالی که ویلیامز، مارش و شرکت مارک گوردون دیگر درگیر فیلم نبودند، تاندیو نیوتن به جای ویلیامز انتخاب شد و یانوز متز برای پر کردن پست کارگردان استخدام شد. در نوامبر ۲۰۲۰، جاناتان پرایس و لارنس فیشبرن به بازیگران فیلم پیوستند.

متز فاش کرد که فیلمبرداری در دسامبر ۲۰۲۰ در لندن آغاز شده است. فیلمبرداری در ماه فوریه در لندن به پایان رسید و در ماه مارس به کالیفرنیا نقل مکان کرد. متز نشان داد که فیلمبرداری اصلی در اواسط ماه مارس به پایان رسیده است.

گردآورنده بررسی Rotten Tomatoes بر اساس ۵۳ بررسی، با میانگین امتیاز ۶.۱/۱۰، رتبه تایید ۶۸٪ را گزارش کرد. اجماع منتقدان این وب‌سایت می‌گوید: «همه چاقوهای قدیمی در مقایسه با فیلم‌های مهیج جاسوسی دیالوگ‌محور گذشته رنج می‌برند، اما شیمی بین ستارگان آن حتی زمانی که داستان اینطور نیست، فرو می‌نشیند». میانگین امتیاز ۶۳ از ۱۰۰ بر اساس ۲۲ منتقد، نشان‌دهنده «بررسی‌های عموماً مطلوب» است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

دانلود آهنگ

رپوتاژ آگهی خوب چیست؟

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح